Ница и Лил не успяха да се победят и след 2:2 поделиха точките в първа среща от третия кръг на френската Лига 1.

Гостите от Лил поведоха в резултата с гол на Димитрий Пайе, който в 36-ата минута получи пас от Балмон и бе точен за 0:1. До края на полувремето домакините изравниха с попадение на сръбския бранител Неманя Пейчиновия, вкарал в 43-ата минута за 1:1.

След почивката в 55-ата минута Ница стигна до пълен обрат с гол на Ерик Баутеак, който реализира за 2:1 след асистенция на Мерием. „Кучетата” обаче не се предадоха и успяха да изтръгнат точката, след като в 59-ата минута Джибрил Сидибе оформи крайното 2:2.

След равенството Ница има 2 точки в актива си и заема 13-о място, докато Лил е на 5-а позиция с 5 пункта.

ПСЖ - Бордо

КЛАСИРАНЕ: 1.ОЛИМПИК (ЛИОН) 7 точки, 2.Олимпик (Марсилия) 6, 3.Бастия 6, 4.Бордо 6, 5.Лил 5 и др.