Троа и Лил не успяха да се победят и след 1:1 поделиха точките в мача си от петия кръг на френската Лига 1.

В края на първата част гостите от Лил поведоха с гол на Дмитрий Пайе (38) след неспасяем удар с десния крак за 0:1. Неразбирателство в защитата на „кучетата” обаче ги лиши от победата, след като две минути преди края на мача Франк Берия и Матийо Дебюши не показаха добра комуникация помежду си и първият изби едно центриране, което летеше към втория, право в краката на Себастиен Гракс, който безпроблемно разстреля Микаел Ландро за крайното 1:1.

След равенството Лил заема 10-о място в подреждането с 6 точки, докато Троя е 18-и само с 2 пункта.