Бившият български национал Георги Пеев игра цял мач и реализира два гола при домакинската победа на Амкар (Перм) срещу Волга (Нижний Новгородо) с 3:2 в среща от осмия кръг на руската Премиер Лига. Другият българин в състава на домакините от Перм Захари Сираков също бе титуляр и остана на терена до края на мача.

33-годишният Пеев даде пренина на Амкар с гол от дузпа в 45-ата минута, но след почивката гостите направиха пълен обрат с попадения на Алексей Сапогов в 47-ата минута и Гиа Григалава в 65-ата минута за 1:2. В 76-ата минута Пеев отново бе точен от бялата точка за 2:2, а минута преди края резервата Игор Пикушак донесе победата на Амкар с 3:2.

След третия си успех за сезона тимът от Перм е на девето място с 12 точки, докато Волга е в зоната на изпадащите и заема предпоследната 15-а позиция с 4 пункта.