Хофенхайм и Гройтер Фюрт завършиха 3:3 в мач от германската Бундеслига. Мачът от 8-ия кръг предложи изключителни емоции на феновете, а интригата остана жива до последния съдийски сигнал. Фирмино откри за Хофе в 8-ата минута, а Фьорстер изравни в 39-ата. Драмата предстоеше обаче след почивката. Жоселу в 67-ата минута отново изведе домакините напред, но Приб вкара за 2:2 в 84-ата. Минута пред края на редовното време отново Жоселу се разписа за 3:2, но при последния си удар в мача новакът изравни с гол на Собиех за крайното 3:3.

ГЕРМАНИЯ
БУНДЕСЛИГА, 8 КРЪГ
19.10.12
21:30 ч.
Хофенхайм - Гройтер Фюрт 3:3
1:0 Роберто Фирмино (8), 1:1 Золтан Щибер (39), 2:1 Хоселу (67), 2:2 Едгар Приб (84), 3:2 Хоселу (89), 3:3 Артур Собиех (90+3)
20.10.12
16:30 ч.
Борусия (Дортмунд) - Шалке 04 (Евроспорт 2 България)
Баланс: 80 мача, 29 победи за Борусия (Дортмунд), 24 равенства, 27 победи за Шалке 04
Айнтрахт (Франкфурт) - Хановер
Баланс: 42 мача, 12 победи за Айнтрахт (Франкфурт), 14 равенства, 16 победи за Хановер
20.10.12
16:30 ч.
Фортуна (Дюселдорф) - Байерн
Баланс: 44 мача, 10 победи за Фортуна (Дюселдорф), 9 равенства, 25 победи за Байерн
20.10.12
19:30 ч.
Вердер - Борусия (Мьонхенгладбах) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 86 мача, 36 победи за Вердер, 20 равенства, 30 победи за Борусия (М)
21.10.12
16:30 ч.
Нюрнберг - Аугсбург (Евроспорт 2 България)
Баланс: 2 мача, 1 победа за Нюрнберг, 1 равенство
21.10.12
18:30 ч.
Хамбургер - Щутгарт (Евроспорт 2 България)
Баланс: 94 мача, 41 победи за Хамбургер, 20 равенства, 33 победи за Щутгарт

Заб.:
Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Бундеслигата.

СТАТИСТИКА И КЛАСИРАНЕ В БУНДЕСЛИГАТА -
ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ