Валенсия изтръгна победата с 3:2 при гостуването на Ла Коруня с гол във втората минута на даденото от съдията продължение в мача от 21-ия кръг на Примера дивисион.

Гостите отбелязаха и първото попадение в срещата. Точен бе Жонас с глава още в първата минута. Домакините се активизираха и успяха да поведат след първото полувреме. Иван Рики се се разписа на два пъти - в 32-ата и 45-ата минута. Седем след началото на втората част обаче Ла Коруня остана с човек по-малко, коато втори жълт катон получи Карлос Гомес.

Скоро след това "прилепите" стигнаха до изравнителен гол. В негов автор се превърна Нелсон Валдес в 63-ата минута. Мачът вървеше към своя край, когато Рикардо Коща засече центриране на Гуардадо и донесе успеха на тима си. С него "прилепите" се изкачиха на 5-о място в класирането с 32 точки. Ла Коруня е на дъното с 16.