Кипър допусна обрат и загуби от Сърбия с 1:3 в контрола, играна на стадион „ГСП” в Никозия.

Домакините поведоха още в 19-ата минута, когато Хараламбидис подаде към Константинос Макридис, който бе точен за 1:0. Радостта на тима от острова на Афродита трая до 33-ата минута, в която Джуричич асистира на съотборника на Николай Михайлов в Твенте Душан Тадич, който изравни за 1:1. До края на полувремето резултатът остана непроменен.

След почивката в 47-ата минута Тадич реализира втория си гол в мача за пълния обрат – 1:2, а подаването отново бе дело на Джуричич. В 70-ата минута пък бранителят Антонио Рукавина изведе защитника на Удинезе Душан Баста, който оформи крайното 1:3.

Кипър – Сърбия 1:3
1:0 Константинос Макридис (19), 1:1 Душан Тадич (33), 1:2 Душан Тадич (47), 1:3 Душан Баста (70)