Сериозна изненада допусна Айнтрахт (Франкфурт) в мач от 24-тия кръг на немската Бундеслига. Тимът загуби като домакин с 0:1 Борусия (Мьонхенгладбах). Поражението е тежък удар за Айнтрахт, който преди кръга заемаше четвърто място в класирането, което дава право на участие в предварителните кръгове на Шампионската лига. Негативната серия за Айнтрахт продължава, вече в четири поредни мача е без победа – две равенства и две загуби. Единственото и победно попадение за гостите от Мьонхенгладбах реализира Люк де Йонг в 22-ата минута. След успеха Борусия се изравни с шестия в таблицата Хамбургер, с по 34 точки, но остават всички срещи от кръга./БЛИЦ

16:30 ч.
Борусия (Дортмунд) – Хановер (Евроспорт 2 България)
Баланс: 43 мача, 19 победи за Борусия (Дортмунд), 14 равенства, 10 победи за Хановер
19:30 ч.
Байер (Леверкузен) – Щутгарт (Евроспорт 2 България)
Баланс: 67 мача, 27 победи за Байер (Леверкузен), 18 равенства, 22 победи за Щутгарт
03.03.13
16:30 ч.
Хофенхайм – Байерн (Евроспорт 2 България)
Баланс: 9 мача, 3 равенства, 6 победи за Байерн
03.03.13
18:30 ч.
Фортуна (Дюселдорф) – Майнц (Евроспорт 2 България)
Баланс: 1 мач, 1 победа за Майнц

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Бундеслигата.

СТАТИСТИКА И КЛАСИРАНЕ В БУНДЕСЛИГАТА - ТУК

Проследете развитието на футболните мачове и случващото се в другите спортове на лайвскора на БЛИЦ - ТУК