Бившият футболист на "Левски" Жоазиньо изигра много силен мач за Краснодар, който разби с 4:0 Анжи, спирайки богаташите от Махачкала за титлата в Русия. Жо реализира гол и се отчете с асистенция, а с хеттрик за домакините блесна сънародникът му Вандерсон.

В днешната среща Анжи продължи слабото си представяне напоследък. Тимът има спечелена само 1 точка от трите мача, които е изиграл от началото на пролетния полусезон. Анжи остана с 42 в актива си и заема 2-ото място във временното класиране. Лидер в Русия е ЦСКА (Москва), който има 49 точки и ако утре победи последния в подреждането Алания (Владикавказ), ще дръпне с 10 точки.

След постигнатия изразителен успех Краснодар събра 34 и заема 8-ото място.

Жоазиньо наказа Анжи в 47-ата минута, когато се разписа с удар по земя, след като получи топката в наказателното поле на противника, а малко след това с центриране отляво поднесе кълбото на главата на Вандерсон, за да стане резултатът 3:0. Последният вкара още в 34-ата и 89-ата минути, за да се стигне до категоричното 4:0 за Краснодар.