Рубин (Казан) допусна домакинска издънка срещу Ростов, с който поделиха точките след 1:1 в среща от 24-ия кръг на руската Премиер лига и остана на четвърто място във временното класиране.

Преди почивката по-добрите възможности за гол бяха за Ростов и само великолепните намеси на Сергей Рижиков запазиха нулевото равенство. В една ситуация стражът на Ростов направи тройно спасяване след удари на Полоз и Евгений Стариков.

Гостите от Ростов на Дон изненадващо поведоха с попадение на Дмитрий Полоз в 64-ата минута, а в 79-ата минута Гьокдениз Карадениз вкара един от най-красивите голове този сезон и оформи крайното 1:1. До края имаше напрегнати ситуации и пред двете врати, но резултатът остана непроменен.

След равенството Рубин е на четвърта позиция с 40 точки, колкото има и петия Спартак (Москва), който е с по-лоша голова разлика. Ростов е на 11-о място с 25 пункта.

17:00 часа: Алания - Мордовия (Саранск)

КЛАСИРАНЕ: 1.ЦСКА (Москва) 56 точки, 2.Зенит 50, 3.Анжи 46, 4.Рубин (Казан) - 40, 5.Спартак (Москва) - 40, 5.Динамо (Москва) - 39 и други