Олимпик (Марсилия) и Бордо завършиха 2:2 в интригуващ мач от 19-ия кръг на Лига 1 във Франция. Гостите успяха да поведат с два гола на "Стад Велодром", но допуснаха резултатът да бъде изравнен през второто полувреме.

В 34-ата минута след центриране от корнер бразилският нападател Жуси Ферейра Виейра засече отблизо - 0:2. Второто попадение за Бордо падна в 66-ата, когато точен бе Никола Белай.

Последваха силни минути за Марсилия, които само в рамките на 60 секунди успяха да изравнят. В 73-ата минута след центриране в наказателното поле на Бордо, вратарят на гостите Седрик Карасо спаси първия удар, но не и последвалата добавка на Алексис Ромао - 1:2. Секунди след подновяването на играта Андре-Пиер Жиняк оформи крайното 2:2.

След равенството Бордо е на 4-ото място в Лига 1 с 31 точки, докато Олимпик (Марсилия) е шести с 29.