Валенсия победи Виляреал с 3:1 в среща от 10-ия кръг на Примера дивисион.

"Прилепите" удариха "жълтата подводница" още в шестата минута, когато Мануел Тригуеро си отбеляза автогол. През втората част гостите окончателно решиха мача с две попадения за по-малко от десет минути дело на Шкордан Мустафи. Малко преди края на двубоя "грешникът" Мануел Тригуеро успя да вкара и във вратата на съперника за крайното 1:3.

Валенсия е на втора позиция в класирането с 23 точки, колкото има Атлетико (Мадрид), но с по-добра голова разлика. Виляреал е осми с 14 точки.

ИСПАНИЯ ПРИМЕРА ДИВИСИОН, 10 КРЪГ
31.10.14
21:45 ч.
Депортиво (Ла Коруня) – Хетафе 1:2
0:1 Фабрицио (35-автогол), 0:2 Анхел Лафита (46), 1:2 Елдер Пощига (80)
01.11.14
17:00 ч.
Гранада – Реал (Мадрид) 0:4
0:1 Кристиано Роналдо (2), 0:2 Хамес Родригес (31), 0:3 Карим Бензема (54), 0:4 Хамес Родригес (87)
01.11.14
19:00 ч.
Атлетико (Мадрид) – Кордоба 4:2
1:0 Лусо (43-автогол), 1:1 Набил Гилас (53), 2:1 Антоан Гризман (58), 3:1 Марио Манджукич (62), 4:1 Раул Гарсия (80), 4:2 Набил Гилас (87)
Виляреал – Валенсия 1:3
0:1 Мануел Тригуеро (6), 0:2 Шкордан Мустафи (64), 0:3 Шкордан Мустафи (73), 1:3 Мануел Тригуеро (88)