Щутгарт и Херта (Берлин) завършиха 0:0 в 24-ия кръг в Първа Бундеслига. Домакините останаха на последното място във временното класиране.

След този провал на собствен терен старши треньорът на „швабите” Хууб Стевенс почти сигурно ще загуби поста си. Херта пък прибави ценна точка към актива си и заема 14-а позиция, но само на 2 точки над зоната на изпадащите. Щутгарт нападаше без идея, а Херта се бранеше хладнокръвно. В 83-ата минута вратарят на гостите Тимо Крафт беше контузен и трябваше да бъде сменен принудително. Неговата резерва Саша Бурхерт обаче се справи достойно и не допусна опасности пред своята врата. Херта завърши с 10 души, след като друга резерва - Йенс Хегелер, беше изгонен в 7-ата минута на добавеното време.

16:30 ч.
Хановер - Байерн (Мюнхен) (Евроспорт 2 България)
Хамбургер - Борусия (Дортмунд)
Баланс: 95 мача, 35 победи за Хамбургер, 27 равенства, 33 победи за Борусия (Дортмунд)
07.02.15
19:30 ч.
Майнц 05 - Борусия (Мьонхенгладбах) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 17 мача, 5 победи за Майнц 05, 5 равенства, 7 победи за Борусия (Мьонхенгладбах)
08.03.15
16:30 ч.
Кьолн - Айнтрахт (Франкфурт) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 79 мача, 31 победи за Кьолн, 26 равенства, 28 победи за Айнтрахт (Франкфурт)