Херта победи Хамбургер с 1:0 като гост в първи мач от 26-ия кръг на германската Първа Бундеслига. Единственото попадение заби защитникът Себастиян Лангкамп в 84-ата минута, след като засече центриране от фаул. Домакините доиграха срещата с 10 души, след като бразилецът Клебер получи червен картон в 81-ата минута. С този успех Херта се изкачи на 13-о място във временното класиране с 29 точки.  Хамбургер е 15-и с 25 и е сериозно застрашен от изпадане. Това беше шести пореден мач за бившето величие без победа. В тях е вкарал едва 2 гола.

16:30 ч.
Хановер – Борусия (Дортмунд) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 47 мача, 11 победи за Хановер, 14 равенства, 22 победи за Борусия (Дортмунд)
Щутгарт – Айнтрахт (Франкфурт)
Баланс: 87 мача, 39 победи за Щутгарт, 19 равенства, 29 победи за Айнтрахт (Франкфурт)
19:30 ч.
Шалке 04 – Байер (Леверкузен) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 61 мача, 16 победи за Шалке 04, 18 равенства, 27 победи за Байер (Леверкузен)
22.03.15
16:30  ч
Майнц – Волфсбург (Евроспорт 2 България)
Баланс: 17 мача, 5 победи за Майнц, 4 равенства, 8 победи за Волфсбург
22.03.15
18:30 ч.
Байерн – Борусия (Мьонхенгладбах) (Евроспорт 2 България)
Баланс: 93 мача, 45 победи за Байерн, 28 равенства, 20 победи за Борусия (Мьонхенгладбах)

Заб.: Посочените баланси са само за мачовете между отборите в Бундеслигата.