Нападателят Джонатан Тейвс вкара два гола в последните две минути и донесе на Чикаго Блекхоукс победата с 4:3 над Бъфало Сейбърс след обрат.

Капитанът на Чикаго изравни резултата 1:43 минути преди края на мача, а 56 секунди по-късно реализира и победното попадение. Защитникът Дънкан Кийт и лявото крило Патрик Шарп също се разписаха на Блекхоукс, а вратарят Скот Сарлинг спаси 35 удара.

Маркус Фолиньо вкара два гола за Бъфало, а Йохан Ларсон добави едно попадение за „сабите“. Андерс Линдбак отрази 32 удара към вратата на Сейбърс.

Лявото крило Джейдън Шварц вкара хеттрик за Сейнт Луис Блус при победата със 7:5 над Далас Старс. По този начин „блусарите“ се изравниха с Нешвил Предатърс на първото място на Централната Дивизия.

Седем различни играчи на Сейнт Луис завършиха с точки – Шварц и Патрик Берглунд (по 2 гола), Джей Баумийстър, Кевин Шатънкърк и Ти Джей Оши (по две асистенции), а Алекс Пиетранджело и Збинек Михалек (по един гол и една асистенция). Вратарят Брайън Елиът спаси 26 удара.

Джейми Бен вкара два гола и направи една асистенция за Далас. Тайлър Сегуин се отличи с едно попадение и две голови подавания, а Травис Моен се разписа от дузпа в края на първата третина. Кари Лехтонен направи 13 спасявания пред вратата на Старс.