Българският национал Станислав Манолев игра цял мач за Кубан (Краснодар), който разби с 6:2 у дома втория във временното класиране на Русия – Локомотив (Москва). Играчите на треньора Ташуев съсипаха своя съперник с пет гола в рамките на 34 минути през първото полувреме.

Головата фиеста започна Игнатиев в 4-ата минута, а Мелгарехо на два пъти, Армаш и Ткачев направиха резултата 5:0 в 38-ата минута.
През второто полувреме Ниасе и Коломейцев върнаха две попадения за Локомотив (Москва), но Игнатиев в добавеното от рефера продължение заби последния пирон в ковчега и оформи крайното 6:2.

С успеха Кубан събра 13 точки заема 13-о място. Локомотив (Москва) продължава да бъде на второ място с изоставане от 9 точки от лидера ЦСКА (Москва).