Българският национал Валери Домовчийски игра 74 минути при загубата на Херта като гост от Бохум с 0:1. Единственото попадение за тима реализира Яхия в 47-ата минута.

Домо започна като титуляр в състава от Берлин, като в атаката си партнираше с Гойко Качар. Валери престоя на терена 74 минути и бе заменен от Лукаш Писшчек. Българинът имаше отличен шанс да открие резултата в 7-ата минута, след като изпробва диагонален удар, който бе спасен от стража на домакините. Победното попадение за домакините от Бохум в тази среща реализира Антар Яхия в 47-ата минута.

Десет минути по-късно Домовчийски имаше втори шанс да открие резултата от началото на мача, но липсата на късмет отново му попречи. Българинът бе само на метър от вратата на Бохум, но така и не успя да реализира./БЛИЦ