Рома извади късмет, завършвайки 1:1 при гостуването си на Фулъм в другата среща от групата на ЦСКА. Изравнителното попадение за "вълците" реализира Марко Андреоли. Защитникът се разписа в 93-ата минута, донасяйки точката на тима на Клаудио Раниери.

В 24-ата минута Бреде Хангеланд бе дал преднина на "котиджърс", вкарвайки с глава след центриране на брата на норвежкия футболист на Рома Джон Арне Рийзе - Бьорн Хелге Рийзе.

В 77-ата минута дузпа за Рома изпусна Жереми Менез, след като игралият силно днес вратар на домакините Марк Шварцър спаси удара му от бялата точка. Англичаните играха в последните 15-ина минути в намален състав, тъй като Стивън Кели бе изгонен с червен картон.

След победата с 2:0 над ЦСКА Базел оглави класирането в Група "E" с 6 точки, докато "армейците" са на дъното само с 1 в актива си. Вторият Фулъм има 5, а на третата позиция е Рома с 4. /БЛИЦ

Фулъм – Рома 1:1
1:0 Бреде Хангеланд (24), 1:1 Марко Андреоли (90+3)