Дублиращият отбор на Локомотив (Мездра) загуби с 1:2 от Сливен и записа осма загуба от началото на първенството в Дублиращата група. В състава на "железничарите" играха предимно юноши, като единственият от първия отбор бе бразилецът Марко Тулио.

Двубоят на изкуствения терен в Мездра бе много динамичен, но чистите голови положения пред една от двете врати бяха истинска рядкост.

Гостите откриха резултата още в 6-ата минута на двубоя, когато Веселинов с удар от воле от 25 метра прати топката в десния ъгъл на вратата пазена от Стефано Кунчев. В 33-ата воденият от Николай Нинов тим успя да изравни резултата след грешка в отбраната на Сливен. Юношата Петър Петров овладя топката пред границата на полето и с хубав изстрел простреля Денчев – 1:1.

През второто полувреме действията се развиваха предимно в центъра на терена, но в 71-ата минута "войводите" стигнаха до втори гол, който впоследствие се оказа решаващ. Коконов бе изведен зад отбраната на домакините и останал очи в очи с Кунчев технично го преодоля.

ЛОКО (Мз) - СЛИВЕН 1:2
0:1 Веселинов (6), 1:1 Петър Петров (33), 1:2 Коконов (71)

Локо (Мз): Стефано Кунчев, Кристиян Кътов, Мартин Монов, Явор Янков, Вилян Борисов, Атанас Трендафилов, Цветелин Борисов (55-Стилиян Лалов), Петър Петров (74-Теодор Тодоров), Иван Минчев, Марко Тулио (69-Мартин Динков), Теодор Иванов (65-Теодор Петков)

Сливен: Денчев, Петков (79-Митев), Бейфин, Тодоров, Иванов, Идризов, Чанев, Винков (57-Димитров), Балездров (83-Камбуров), Веселинов (69-Стефанов), Коконов