Черноморец (Бургас) победи Несебър с класическото 3:0 в контролна среща. Пред повече от 350 зрители, меко време и отлично подготвен терен “акулите” на Краси Балъков постигнаха трети пореден успех в предсезонните двубои.

Цветомир Цонков откри резултата в 19-ата минута след удар от около 25 метра. В 30-ата минута след отличен извеждащ пас на Хайри, Костадин Дяков стреля технично по диагонала, а от гол линията Атанас Рибарски успя да предотврати второ попадение във вратата на втородивизионния тим.

Минута по-късно Крумов пусна технично зад гърба на защитата към Енис Хайри, който преодоля вратаря на Несебър за 2:0.

В 38-ата минута Емил Копаранов покачи на 3:0 с техничен удар от 7-8 метра след центриране на Карбони и пас с глава на Траян Дянков.

През второто полувреме в игра влязоха трите нови попълнения в отбора Педриня, Габриел Атц и Рикардо Андре./БЛИЦ