Локо (Пд) не успя да спечели втората си контрола в Белек. След загубата с 0:1 от Кошиче, днес “смърфовете” направиха 1:1 с ФК Лвов. Българският тим стигна до равенството с гол на Красен Трифонов в 84-ата минута. Срещата бе изгледана от треньора на ЦСКА Йоан Андоне.

Украинците откриха резултата в 34-ата минута. Тогава след колективна грешка Панас откри резултата.

През второто полувреме Локомотив бе по-добрият отбор, но трудни стигаше до чисти голови положения. Все пак в 84-ата минута Даксон навърза защитата на ФК Лвов и намери Красен Трифонов, който оформи крайното 1:1.

45-минутен дебют за "черно-белите" направи бившия национал Георги Чиликов. Следващата контрола на Локо е на 13-и с втория отбор на Ред Бул Залцбург (Авс)./БЛИЦ

Локомотив: 12.Акалски, 26. Йошев, 23.Мечечиев, 14.Гаджалов, 30.Сингбо, 5. Бенжелюн, 15.Б. Илиев, 23.Чипев, 18.Лунтала, 28.Б. Хазуров, 77.Лазаров (32.Църваришки, 3.В. Георгиев, 24.Сечков, 4.Кюмюрджиев, 11.Даксон, 22.Кр. Трифонов, 10.Данов, 22.Абушев, 29.Чиликов, 25.Фагундес, 2.Вуис)