Локомотив (Пловдив) завърши 1:1 със Заглебие (Любин) в последната си контрола от подготвителния лагер в Турция. За полския тим игра българският нападател Илиян Мицански.

Попадението за "смърфовете" реализира Дани Кики, който се появи на терена в началото на второто полувреме. Халфът реализира красив гол от близо 30 метра след асистенция на Георги Чиликов. Пред БЛИЦ Кики заяви, че посвещава попадението на своята приятелка Антония.

Поляците изравниха в 81-ата минута, когато Траоре наказа Стоян Ставрев за крайното 1:1.

Така Локо (Пд) записа само една победа в Турция - 3:1 срещу втория отбор на Ред Бул Залцбург. "Смърфовете" паднаха от Кошице (0:1) и завършиха 1:1 с ФК Лвов.

"Черно-белите" си тръгват утре сутринта от турския курорт Белек. Шенсой и избраниците му летят от Анталия до Истанбул със самолет и от там продължават към Пловдив с автобус.

Локо игра през първото полувреме в състав: Акалски, Кюмюрджиев, Георгиев, Бенжелюн, Йошев, Илиев (11-Лунтала), Чипев, Мечечиев, Даксон, Лазаров, Хазуров. През втората част на смяна влязоха: Ставрев, Сечков, Сингбо, Радев, Кики, Ерош, Трифонов, Том и Чиликов