Страхотни скандали белязаха четвъртфинала при юношите старша възраст между ЦСКА и Левски, родени 1991 година. “Сините” спечелиха с 2:0, а два гола на “червените” бяха отменен. Събитията на терена дадоха отражение и на трибуните. Феновете на двата тима почти се сбиха, но охранителите успяха да ги разтърват и не се стигна до сериозни последици.

ЦСКА започна с тотално превъзходство. В 35-ата минута обаче Костадин Аджов вкара за Левски след перфектна контраатака. Малко след началото на второто полувреме играчът на гостите Мишел Георгиев получи втори жълт и съответно червен картон за груб фаул.

В този момент двете агитки започнаха да се обиждат. Стигна се и до размяна на удари, след което охраната прибра агитката на “сините” в клетката на сектор “Б”. Това не спря ултрасите, които макар и разделени засипаха терена с канонада от камъни и дървета.

В 84-ата минута Живков открадна топката и вкара за 2:0. Само няколко минути по-късно Аджов също получи червен картон. Силен мач за "сините" направи юношата и игралия дълго вреем в ЦСКА вратар Ивайло Василев, който след края на мача бе наречен престъпник от шефа на школата на "червените" Джони Велинов./БЛИЦ

ЦСКА - Левски 0:2