Нападателят на ЦСКА Килиан Шеридън не игра при победата на Ейре с 1:0 над Армения в европейска квалификация. Герой за островитяните бе влезлият като резерва Кийт Фахи, който отбеляза единствения гол в 76-ата минута.

Гостите бяха по-настойчивият тим и повече търсеха победата. Още в 7-ата минута Роби Кийн се отчете с пропуск, а малко по-късно Сейнт Леждър стреля опасно с глава, но вратаря спаси. В 34-ата минута гол на Кийн бе отменен заради засада.

През второто полувреме арменците понатиснаха. Те стигнаха до голово положение в 65-ата минута, когато Ричард Дън за малко не си отбеляза автогол. Няколко минути по-късно и Маноян пробва бдителността на Шей Гивън, но той бе на мястото си. В 76-ата минута обаче гостите нанесоха своя удар. Първо изстрел на Кийн бе блокиран, но топката попадна право във Фахи, който без забавяне я прати в мрежата./БЛИЦ