Грузия направи домакинско 0:0 с Израел в квалификационен мач за Евро 2012 от Група “F”. Грузинците имаха предимство в по-голямата част от мача на стадион “Борис Пайчадзе”, но не успяха да стигнат до гол.

Нападателят на домакините Владимер Двалишвили пропусна чисто положение в 35-ата минута, а в 62-ата Давид Сирадзе нямаше късмет, когато след негов удар топката срещна напречната греда. Израел имаше шанс в 65-ата минута, когато вратарят на домакините Нукри Ревишвили спаси удар на резервата Еран Зехави от фаул.

Пред израелската телевизия Дуду Ауате обяви, че нулевото равенство е добър резултат, а отборът е играл добре и организирано. Израел е с пет точки в класирането на групата, а Грузия е с две.

В друг мач от групата Латвия записа първата си победа, след като се наложи с 2:0 над Малта. Каспарс Горкш даде аванс на гостите в 42-ата минута, а Марис Верпаковскис удвои в 85-ата.