Наполи и Бари завършиха 2:2 в последния мач от втория кръг на италианската Серия “А”. Двата тима не успяха да се победят и си разделиха точките, което изпрати Бари на 5-а позиция, а техният съперник на 14-о място във временното подреждане.

Домакините имаха малко по-голямо предимство, но Бари поведе още в 12-ата минута чрез Барето. Изравнителното попадение дойде в 30-ата минута чрез Едисон Кавани. Наполи продължи да пристиска съперника си до края на полувремето, но резултатът се промени едва след почивката.

В 87-ата минута Паоло Канаваро изведе за първи път в мача домакините напред. Това обаче беше недостатъчно за трите точки, тъй като само минута по-късно Кастильо изравни за крайното 2:2./БЛИЦ