Националният отбор на Сърбия допусна една от големите изненади тази вечер в европейските квалификации, след като падна насред Белград с 1:3 от Естония. Западните ни съседи играха много слабо, но въпреки това успяха да открият резултата след гол на Здравко Кузманович в 60-ата минута.

Гостите обаче едва в този момент започнаха наказателната си акция. Три минути след това Кинк изравни, а в 73-ата минута Василйев изведе естонците напред с 2:1. В последните секунди на двубоя нещастието за сърбите бе пълно. Лукович си вкара автогол, след като с глава се опита да върне към вратаря Стойкович, но топката прехвърли стража и влетя във вратата за крайното 3:1 за Естония.

Така Естония успя да измести днешния си съперник от второто място в Група С, събирайки шест точки. Сърбия остава с четири от три мача. Лидер е Италия със 7 точки./БЛИЦ