Армения вкара три гола през първото полувреме и добави един през втората част за победата с 4:0 над Андора в мач от Група “В” на квалификациите за Евро 2012.

Геворг Газарян откри резултата още в 4-ата минута с мощен удар извън наказателното пол Хенрик Мхитарян удвои в 16-ата. В 33-ата Юра Мовсисян прати топката във вратата от воле, след като засеце центриране на Саргис Ховсепян отдясно. За Мовсисян това бе трети гол в трети пореден мач в евроквалификациите.

В 52-ата минута Маркос Пиндзели вкара четвъртия гол в мача с далечен удар. Победата изкачи Армения временно на първото място в групата със 7 точки, въпреки че Русия, Словакия и Ейре, които са с по 6 точки, имат мач по-малко.

В следващия си мач на 26 март Армения е домакин на Русия, докато Андора приема Словакия./БЛИЦ