В среща от 12-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 19 години Черно море и ЦСКА завършиха 2:2. Двубоят се игра на стадиона под Аспаруховия мост във Варна.

След равностойно начало в 28-ата минута Костадинов изведе "армейците" напред с далечен изстрел, но малко преди почивката юношеският национал Илиян Капитанов изравни след красиво попадение с глава - 1:1.

В 59-ата отново Капитанов бе точен за "моряците", възползвайки се от груба грешка на вратаря на ЦСКА - 2:1. В 74-ата минута Михалев и Ратников пропуснаха да довършат гостите, като защитник на "армейците" изчисти топката от голлинията. ЦСКА все пак успя да стигне до равенството, като в 88-ата минута след разбъркване пред вратата на варненци Велев изравни - 2:2.

"Моряците" завършиха с 10 души, тъй като червен картон получи Фърков. Въпреки ремито наставникът на Черно море Венци Маринов остана доволен от показаното, като преди останалите срещи Черно море е на втрото място с 24 точки, а ЦСКА е в средата на таблицата с 18. /БЛИЦ