“Левски” разгроми ЦСКА с 8:0 в мач от Елитната юношеска група (родени 1994 година). Мачът се игра на изкуствения терен на стадион „Георги Аспарухов”. Първото полувреме завърши 1:0 за “Левски” с треньор Руди Минковски, а останалите 7 гола паднаха след почивката.

Единственият гол през първата част за домакините бе дело на Пламен Илиев.

През втората част се разписаха отново Илиев в 44-ата минута за 2:0 (б.р. - полувремената в тази възраст са по 40 минути), Емил Евтимов (46), Жан Коен (66). За 5:0 точен бе Кристиян Димитров в 72-ата минута, 6:0 направи Божидар Димитров в 75-ата минута. Три минути по-късно се разписа и Христо Попадийн. Крайното 8:0 оформи Криатиян Димитров в 79-ата минута.

Двубоят бе изгледан от “сини” и “червени” легенди - Васил Методиев – Шпайдела, Георги Георгиев, Георги Велинов, Георги Илиев – Майкъла, Георги Димитров - Джеки.

След изиграване на двубоя "Левски" се изкачи на 2-о място в групата с 29 точки, а ЦСКА остава на срамната 14-а позиция с 11 точки от 3 победи, 2 равенства и 9 загуби и голова разлика 21:37./БЛИЦ