Крилото на Ювентус Милош Красич се завърна в игра след контузия и наказание и бе вдъхновението на тима си за победата с 2:0 като гост на Дженоа в мач от 13 кръг на Серия “А”.

“Бианконерите”, които се изкачиха временно на второто място в класирането, взеха аванс в 18-ата минута, когато след удар с глава на Клаудио Маркизио топката се отби в гредата и гърба на вратаря Едуардо, за да влезе в мрежата.

Красич, който подписа с Ювентус през лятото и бързо се превърна в любимец на феновете заради приликата си с Павел Недвед, направи 2:0 в 23-ата минута.

Дженоа удари греда, а Лука Тони получи жълт картон, след като прати топката във вратата на Ювентус след игра с ръка. Това бе първата загуба на Давиде Балардини като треньор на “грифоните”, след като в предишните си два мача на поста записа две победи./БЛИЦ