Доста изненадващо Грузия победи у дома в Тбилиси фаворита Хърватия с 1:0 в среща от Група "F" на квалификациите за Евро 2012 в Полша и Украйна. В герой за домакините се превърна Леван Кобиашвили, който отбеляза единственото и победно попадение.

През по-голямата част от мача играчите на Хърватия владееха топката и създадоха повече голови положения. В крайна сметка обаче Грузия успя да матира "шахматистите" с последния си ход в 90-ата минута. Тогава с единствения си удар в очартанията на вратата на Ведран Руние грузинците успяха да грабнат победата. Точен в този момент за домакините бе ветаранът Леван Кобиашвили.

След тази победа Грузия излезе на второто място във временното класиране в групата с актив от 9 точки, докато Хърватия засега запазва първата си позиция с 10 пункта.

Грузия - Хърватия 1:0
1:0 Леван Кобиашвили (90)