Ейре победи у дома Македония с 2:1 в среща от квалификационна Група "В" за Евро 2012 в Полша и Украйна.

Мачът в Дъблин започна много добре за домакините, след като още във 2-ата минута Ейдън Макгийди с далечен изстрел откри резултата за 1:0. В 21-ата минута след грешка на вратаря Нурединоски, който не успя да отрази както трябва удар на Дарън Гибсън, ирландците удвоиха преднината си с гол на Роби Кийн - 2:0. Точно когато всички си мислеха, че интригата в мача е убита, в 45-ата минута Иван Триковски намали резултата до 2:1. След почивката обаче македонците не успяха да върнат още едно попадение, което щеше да им донесе престижна точка.

След победата си Ейре остана на трето място във временното класиране с актив от 10 точки, колкото имат и лидерите в групата Словакия и Русия. Македония пък заема пето място с 4 точки.

Ейре - Македония 2:1
1:0 Ейдън Макгийди (2), 2:0 Роби Кийн (21), 2:1 Иван Триковски (45)