Царско село и Черно море направиха 1:1 в първи мач от 11 кръг на efbet Лига. Срещата в София предложи доста емоции и положения пред двете врати, червен картон и греди. Двете попадения пък паднаха само в рамките на 6 минути.

Първото полувреме Черно море може да съжалява, че не излезе напред в резултата до почивката. Мартин Минчев и Родриго пропиляха невероятни положения, а Стефан Станчев удари греда от пряк свободен удар.

Тимът на Илиан Илиев обаче можеше да остане с намален състав още в третата минута, когато Стефан Станчев събори откъсващия се Антуи, но получи само жълт картон.

В началните минути на второто полувреме паднаха головете. Уелси Ната откри за отбора на Никола Спасов, след като засече отлично центриране на Антон Карачанаков.

След само 6 минути обаче Мирослав Енчев изравни с глава, след като надскочи отбраната на Царско село при корнер.

Голмайсторът за гостите от Варна бе изгонен в 78-ата минута заради много грубо влизане, но съотборниците му успяха да удържат резултата и си тръгнаха с точката.

Черно море заема шестото място с 15 точки, докато Царско село е на предпоследното 13-о с 9 точки.

Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020