Вихрeн обърна Миньор (Перник) с 2:1 в Сандански и нанесе втора поредна загуба на "жълто-черните" в Югозападната Трета лига.

Гостите откриха резултата в 27-ата минута чрез капитана си Томислав Павлов, който изпълни перфектно пряк свободен удар - 0:1.

Домакините успяха да изравнят малко след почивката. Даниел Златков беше най-съобразителен в наказателното поле след центриране от фаул и с глава прати топката зад Леонтиев - 1:1. Така сърцатият защитник на Вихрен наказа бившия си отбор Миньор.

До края домакините стигнаха до пълния обрат. Точен в 65-ата минута беше Родриг Нанителамио.

В класирането Вихрен е трети с 44 точки, а Миньор има 34 и заема седмото място. Лидер в Югозападната Трета лига е Хебър (Пазарджик) (59), а втори е Оборище (53).