Изпълнителният директор на Локомотив (София) Георги Марков смята, че равенството 0:0 срещу ЦСКА в първия четвъртфинал от турнира за Купата на България е закономерно. Той изрази задоволство от играта на футболистите и допълни, че всичко ще се реши на реванша.

”Второто полувреме играхме по-добре. Явно това се дължи на смените, които направи треньора. По една греда си разменихме двата отбора. Закономерно 0:0. Важното е, че не допуснахме гол, продължаваме и всичко ще се реши във втория мач. Играем всеки двубой за победа. Сега започваме да мислим за мача във Враца в събота, до реванша с ЦСКА за купата има доста време”, коментира Марков след края на двубоя.

Относно ситуацията с отменения поради засада гол на Крум Бибишков в 82-ата минута, Марков заяви: „За мен може би беше чист гол, но трябва да се гледа по телевизията”.