Сериозен цирк се разигра на мача “Ботев” (Враца) – ЦСКА (3:4) на стадион “Христо Ботев”. До 20-ата минута съдията Александър Костадинов тотално оклепа срещата, като показа две дузпи, един червен картон и сериозно подпря гостите от София. В 5-ата минута ЦСКА поведе с 1:0, но в 12-ата “Ботев” (Враца) изравни за 1:1 след точно изпълнена дузпа. Съдията Александър Костадинов обаче показа само жълт картон на Костадин Стоянов, който игра с ръка и спря топката към вратата, вместо да го изгони с червен картон. Няколко минути след това екшънът продължи. Защитникът на домакините Николай Маринов игра с ръка в наказателното поле и този път...съдията му извади директен червен картон. От дузпата Мишел Платини отбеляза за 2:1. В протестите си треньорът на домакините от Враца Антони Здравков беше изгонен с червен картон на трибуните. Бившият футболист и треньор на “Левски” полудя, грабна картоните и тефтерчето на четвъртия съдия и се опита да ги скъса. Няколко минути Сухия дивя край страничната линия, след което седна на трибуните.