Дублиращият тим на Левски победи с 4:2 Ботев в Пловдив, въпреки че на полувремето губеше с 0:2. През първата част “канарчетата” имаха предимство в играта и взеха аванс от два гола чрез Илиян Йорданов в 20-ата и Тодор Тимонов в 38-ата минута. Кръстев пък удари греда.
През второто полувреме ситуацията се обърна и Левски владееше играта, като футболистите на Бисер Хаздай вкараха четири безответни попадения. Две минути след почивката Еньо Кръстовчев намали с глава след центриране на Веселин Минев. В 52-ата Цачев се възползва от грешка на вратаря Станев и също с глава изравни резултата.
“Сините” поведоха в 60-ата минута, когато се разписа Жеан Карлос, който вкара и гол и на мача между представителните отбори на двата клуба. Пет минути по-късно бразилецът получи червен картон за удар без топка. Последва го и треньорът Хаздай за реплика ким съдията Драгомир Драганов. Владимир Гаджев оформи крайното 4:2 след самостоятелен пробив в 80-ата минута./БЛИЦ