Треньорът на ЦСКА Люпко Петрович бе много доволен от успеха на тима му над Арда с 3:2. Специалистът е радостен, че играчите му са издържали на сгъстения цикъл в последния месец. Сърбинът засипа с похвали Кристиян Малинов и го оприличи с маратонец.

“Очаквах много труден мач, защото играхме с човек по-малко 70 минути срещу Зоря, където се представихме достойно. Съдията тогава изигра голяма роля за нашето отпадане. Играем четвъртък-неделя 13 поредни мача. Поздравявам футболистите, че издържаха.

Днес опитахме да бъдем добре физически. Малинов беше като маратонец. Не спря да тича, направо не мога да повярвам.

Нямахме концентрация в дадени моменти и допуснахме голове. Това е заради умората”, каза Петрович, след което отказа да говори за Николай Бодуров.

Следете с БЛИЦ: efbet Лига - подготовка и трансфери
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020