Поредният бой изядоха родни съдии на мач от “В” група. След края на двубоя от Югоизточната “В” група между Асеновец и Брестник (0:0) около 30 разгневени фенове нахлули на терена и започнали да ритат и бият шамари на главния съдия Владо Вълков и помощниците му Емо Митев и Петър Тарълов, съобщава официалният сайт на Брестник.

Побоят продължи и по пътя на реферите към съблекалните. Петима охранители се видяха в чудо да удържат полудялата тълпа. Това бе второто нахлуване на асеновградската публика на терена. В 82-ата минута ултрасите на Асеновец пак вършаха по игрището и налагаха съдиите.

Феновете влетяха на секундата на терена, след като тъч реферът Петър Тарълов вдигна засада преди Ридван Хаджифейзула да прати топката в мрежата. Мачът бе прекратен за 4-5 минути. Към терена летяха бутилки от минерална вода.

След мача фенове на Асеновец са замеряли с камъни автобуса на гостите Брестник, но не са успели да счупят нищо./БЛИЦ