Последният в класирането на Efbet лигата Витоша (Бистрица) победи с 5:1 втородивизионния дубайски Емирейтс в контролна среща, играна на стадион “Витоша” в Бистрица.

С гол за „тигрите“ дебютира новото попълнение Милан Вушурович, който от началото на пролетта играеше за Ботев (Враца). Черногорският халф, минал и през Верея, се разписа в 68-ата минута, след като се появи на терена след почивката.

Витоша реализира три бързи гола в самото начало на проверката чрез Александър Христев (5), Даниел Кутев (6) и Христо Иванов (12). Гостите от ОАЕ върнаха едно попадение десет минути след почивката. Атанас Кабов оформи крайното 5:1 в 73-ата минута.

Състав на Витоша в контролата: 33.Кацарев (60-12.Георгиев), 99.Илиев (46-6.Гьоков), 22.Христев (46-15.Борисов), 24.Купенов (58-16.Зюмбулев), 18.Курупис (60-2.Гочев), 17.Динев, 7.Кочилов (60-4.Узунов), 96.Иванов (60-5.Бонев), 11.Кутев (46-66.Кабов), 45.Долапчиев (60-10.Андон), 88.Станкев (46-94.Вушурович)

Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020