Winbet - победата е емоция! (18+)

Евроквалификацията между България и Англия беше прекъсната на два пъти.

За първи път за около 3-4 минути след 26-ата заради скандирания по трибуните на "Васил Левски". Главният рефер Иван Бебек получи сигнал от английските футболисти за подвиквания към Тайрън Мингс, консултира се с четвъртия рефер,  след което последва официално предупреждение към публиката и инструкции от диктора на стадиона.

Английските фенове реагираха с възгласи "Знаем какви сте, знаем какви сте. Расистки к*пелета", чу репортер на БЛИЦ от трибуните.

Темата с расизма беше сред най-обсъжданите в дните преди двубоя, като гостите не веднъж показаха опасенията си от поведението на родните ултраси.

Към края на полувремето реферът отново спря срещата, като поговори с длъжностните лица, а фенове от сектор "Б" бяха изведени от трибуните.

На почивката капитанът Ивелин Попов отиде при привържениците, за да ги успокои и да го помоли да не продължават и подобни грозни прояви.