Милан изпусна победата над Лече в мач от осмия кръг на Серия "А", завършил при резултат 2:2. Секунди не достигнаха на "росонерите" да зарадват феновете си с успех при дебюта на новия треньор Стефано Пиоли, който бе рожденик в неделния ден.

Хакан Чалханоглу откри резултата за Милан в двубоя на "Джузепе Меаца", в 62-ата Кума Бабакар изравни. Той отбеляза при добавка след неточно изпълнена дузпа, която беше спасена от Донарума. Наказателният удар беше отсъден за игра с ръка на Конти в наказателното поле на Милан.

В 81-ата минута "росонерите" отново поведоха. Полският национал Кшищоф Пьонтек вкара след асистенция на Чалханоглу - 2:1. Домакините предвкусваха така жадуваната победа, когато секунди преди края бяха попарени. Точен за 2:2 беше Марко Калдерони - в 92-ата минута.

След издънката Милан е на незадоволителното 12-о място в класирането с 10 точки, докато Лече е 15-и със 7.