Лацио загуби с 1:2 гостуването си в Румъния на ЧФР Клуж в мач от група "Е" на Лига Европа. "Орлите" от Рим допуснаха обрат, след като водеха в резултата.

В 25-ата минута Бастош даде преднина на Лацио, а малко преди почивката се стигна до 1:1. В 41-ата минута Чиприан Деак изравни от дузпа, която беше отсъдена за нарушение на Лукаш Лейва срещу Дамян Джокович.

Пълният обрат за домакините дойде в 75-ата минута. Резервата Билел Омрани вкара за 2:1. Топката се отби в напречната греда след мощния му изстрел, след което той направи добавка с глава, пращайки я в страничната греда, като този път тя все пак влетя в мрежата на Лацио.

В другия мач от групата Рен и Селтик завършиха наравно 1:1 във Франция, като и двата гола паднаха от дузпи. За домакините точен беше Мбайе Нианг в 38-ата минута, а в 59-ата Райън Кристи също отбеляза от бялата точка.