ЦСКА (Москва) показа завидна самоирония, след като отложи с 4 дни публикуването на репортаж от печалния си сблъсък с Лудогорец от групите на Лига Европа. "Армейците" претърпяха катастрофална загуба с 1:5, записвайки едно от най-тежките си поражения в европейските турнири въобще, но пък приеха резултата с чувство за хумор.

Дългото почти 12 минути видео бе посветено на подготовката, отпътуването и вълненията сред феновете преди мача в Разград.

След това клипът продължава с най-интересните моменти от самия мач, но миг преди да стартира извадката от второто полувреме – в което Лудогорец наниза и 5-те си попадения – картината спира, а на екрана (около 11-ата минута от видеото) се появява следното съобщение: "Следващите кадри са предназначени за лица над 18 години. Настоятелно препоръчваме на силно впечатлителните хора и тези със слаби нерви да отместят поглед от екрана, а също и на бременните жени."