Лудогорец загуби от Реал Мадрид с 1:2 в мач от група "В" на Шампионската лига. Разградчани поведоха в 6-ата минута, след това Роналдо изпусна дузпа, но Реал получи втора такава. Португалецът този път я реализира, а влезлият като резерва Карим Бензема оформи крайното 2:1 в 77-ата минута.

Шотландският съдия Крейг Томсън влезе в историята на Реал Мадрид в участието им в Шампионска лига. Това е едва вторият случай, в който "белият балет" получава две дузпи в един мач в турнира (откакто е Шампионска лига). Първият случай е през октомври 1997 година, когато Реал Мадрид побеждава с 5:1 Олимпиакос.

Крейг Томсън даде първата дузпа на Реал Мадрид срещу Лудогорец в 10-ата минута, но Владислав Стоянов спаси удара на Кристиано Роналдо. В 24-ата минута реферът отново посочи бялата точка, като този път португалецът реализира.

Порязаха ли Лудогорец срещу Реал (Мадрид)? (РАЗШИРЕН РЕПОРТАЖ)

Всичко за Шампионската лига - състави, групи, резултати и класирания, новини и статистика можете да намерите ТУК!

Изминалите и предстоящите мачове в Шампионската лига, както и историята на досегашните надпревари можете да намерите ТУК!