Днепър излъга Сент Етиен с 1:0 на стадион „Олимпийски” в Киев в последния им сблъсък от група „F” на Лига Европа и се класира за 1/16-финалите на турнира. През първата част съперниците не успяха да си вкарат гол, а украинският тим стигна до победата след попадение на Артьом Федетский в 66-ата минута. До края на срещата гостите опитаха всичко по силите си поне да изравнят, но след поражението финишираха на последно място в групата с актив от 5 точки отпадат от надпреварата. Днепър финишира втори със 7 точки.

В другия мач от тази група Карабах и Интер завършиха 0:0 в азербайджанската столица Баку. Така Карабах остана трети с 6 точки и отпадна от турнира, а „нерадзурите” си бяха спечелили първото място още преди този мач, но в крайна сметка финишираха с 13 точки след 3 успеха и 3 равенства.