Финландия се наложи трудно над Фарьорските острови с 1:0 в мач от група F на европейските квалификации. Единственото попадение беше дело на Йоел Понянпало в 23-ата минута. С успеха домакините запазиха някакви минимални шансове за третото място.

Лидерът Северна Ирландия се спаси от домакинска загуба срещу коварните унгарци. Гостите поведоха с гол на Рихард Гузмиш четвърт час преди края на мача. Буквално в последните секунди Кайл Лафърти спаси точката за ирландците. В 83-ата минута червен картон получи Крис Бърд от домакините.

Румъния и аутсайдерът в тази кампания Гърция извъртяха скучно 0:0. Нападателят на Лудогорец Клаудиу Кешеру игра цял мач за румънците, които удържат втората позиция в групата. Те са с 16 точки, Унгария има 13, а лидерът Северна Ирландия е със 17.

Финландия - Фарьорски острови 1:0
1:0 Йоел Понянпало (23)

Северна Ирландия - Унгария 1:1
0:1 Рихард Гузмиш (74), 1:1 Кайл Лафърти (90)

Румъния - Гърция 0:0