Сент Етиен и Интер отново не успяха да се победят и завършиха 1:1 в двубоя помежду си от четвъртия кръг на група „F” и все още нямат загуба в турнира Лига Европа този сезон. Преди две седмици съперниците направиха 0:0 в Милано.

Френският тим поне отбеляза първия си гол от началото на надпреварата, след като Мустафа Баял Сал (50) изравни, а преди това още през първата част Додо (33) бе извел „нерадзурите” напред в резултата. До края на мача домакините опитаха да стигнат и до победен гол, но не успяха да сътворят нищо по-интересно.

След равенството Интер остава лидер в групата с 8 точки, а Сент Етиен е втори с 4 точки, колкото имат и другите два тима Днепър и Карабах, които също не са загубили шансове да се борят за класиране в следващата фаза.