Българският национал Георги Миланов бе на терена точно 7 минути, но те бяха достатъчни да направи ключова асистенция към Ахмед Муса, който донесе успеха на ЦСКА (Москва) над Рубин (Казан) с 1:0 на старта на новия сезон в Русия. Халфът се появих в игра в 83-ата минута, а в 87-ата изведе хитро своя колега зад отбраната на гостите. Благой Георгиев не взе участие за Рубин заради травма и изгледа срещата от трибуните.

Наставникът на сребърните медалисти Леонид Слуцкий не намери място за Милано в стартовите си 11, като предпочете Зоран Тошич, Алан Дзагоев и Роман Ерьоменко да бъдат зад гърба на Муса.

Домакините бяха по-активни през целия мач и създадоха редица опасни положения, от които обаче гол така и не падна. Сергей Рижиков бе непробиваем под рамката на вратата на Рубин, а доамкините нацелиха и три греди.

Все пак Слуцкий взе правилното решение да пусне в игра Миланов, който не се нуждаеше от много време, за да даде перфектен пас на Муса и да помогне за успеха на тима.

След седмица ЦСКА гостува на Криля Советов.