Дебютантът Стефанос Циципас продължава да блести на Финалите на АТП в Лондон. Гъркът записа втора победа в група “Андре Агаси”, след като разби Александър Зверев с 6:3, 6:2 и си гарантира класиране на 1/2-финал в турнира.

Първият сет започна равностойно и в началото всеки печелеше своето подаване. Циципас направи пробив в осмия гейм за 5:3 и го затвърди.

Във втория сет гъркът изцяло доминираше. Той проби още в първия гем, с което взе инициативата, а след това направи и втори пробив за 4:1. До края той даде само още един гейм на съперника си.

Циципас има вече две победи от два мача и поведе в класирането в групата, като вече е сигурен участник в следващата фаза. Зверев остава на второто място с една победа и една загуба.